Raaf Outdoor - GPS-tochten, bedrijfsuitjes en groepsactiviteiten

Praktijkonderwijs Het Kwadrant

Voor de start van ons nieuwe schooljaar wilden wij voor onze klassen een leuke, maar ook een leerzame activiteit.

Een GPS tocht leek ons een leerzame activiteit maar het is vaak lastig om een tocht te vinden die aansluit bij de leeftijd van onze leerlingen, maar ook bij het niveau. Onze leerlingen hebben allemaal een leerachterstand, maar zijn natuurlijk wel nog steeds 15 jaar. Het mocht dus niet te kinderachtig. Met deze boodschap Hans gebeld en die wilde voor ons wel een passend programma maken.

We hebben een ontzettende leuke, maar ook leerzame dag gehad. De leerlingen werden voortdurend bezig gehouden en konden gebruik maken van hun talent, namelijk doen. De GPS tocht was daardoor een perfecte mix. Het mooie weer maakte deze dag helemaal af! Wij zullen zeker voor de volgende activiteiten weer een beroep doen op Raaf Outdoor.

Lindsay